Jak 90% ludzi traci czas na siłowni
Być może za chwilę dowiesz się, że straciłeś dużo czasu…ale nie martw się. Lepiej ogarnąć się późno niż później;)
ok. zaczynamy.
Po co ludzie trenują na siłowni?
Powodów może być wiele:
- rehabilitacja po kontuzji, urazie
- dla towarzystwa
- dla zabicia nudy
- żeby odpocząć od żony, męża, dzieci…
- „dla zdrowotności”
- dla zwiększenia siły
- dla poprawienia kondycji fizycznej
- dla lansu
- bez powodu (tzn. sami nie wiedzą po co i dlaczego :/ )
ale najczęstszym powodem, dla którego ludzie odwiedzają siłownie jest praca nad sylwetką. U kobiet zazwyczaj odchudzanie u mężczyzn budowanie masy mięśniowej.
